Aktualności

Kolęda 2021

W tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy (od domu do domu). Zapraszamy natomiast do kościoła na Msze święte sprawowane w intencji rodzin i mieszkańców poszczególnych części naszej parafii. Wszystkie Msze święte będą w dni świąteczne, aby łatwiej można było przyjść na wspólna modlitwę. Gdyby ktoś chciał złożyć przy okazji tej Mszy świętej ofiarę na kościół czy tradycyjną kolędę może to uczynić składając ofiarę na tacę. Bardzo prosimy, aby ofiary były w kopertach z zaznaczeniem czy jest to ofiara na kościół czy kolęda. Dla wszystkich rodzin uczestniczących w tych Mszach przygotowaliśmy hermetycznie zamknięte buteleczki z wodą świeconą, którą będzie można zabrać z sobą , aby po Mszy poświecić swój dom.    

Terminy Mszy św. w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości:

1 stycznia 10:00 – Michalów (wieś)

1 stycznia 12:00 – Michalów (osiedle)

3 stycznia 10:00 – Osiedle Klemensów

3 stycznia 12:00 – Deszkowice Drugie

6 stycznia 12:00 – Bodaczów ZOR, „Ogródki”, „Nad rzeką”

10 stycznia 10:00 – Bodaczów – od krzyżówki w stronę Wielączy (obydwie strony)

10 stycznia 12:00 – Bodaczów – od krzyżówki w stronę Szczebrzeszyna (obydwie strony)

17 stycznia 12:00 – Bodaczów „Podborek” i Niedzieliska Kolonia

24 stycznia 10:00 – Bodaczów „Przy wsi”

24 stycznia 12:00 – Bodaczów „Piasek”

Serdecznie na te Msze święte zapraszamy.

Gdyby ktoś jednak chciał kolędę w tradycyjnej formie prosimy o kontakt w zakrystii lub telefoniczny (tel. 785891000) i umówienie konkretnego terminu.