XVI NIEDZIELA ZWYKŁA –  21 LIPCA 2019 R.

1.     Dzisiaj z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy świętej błogosławimy kierowców i święcimy pojazdy. Porządek poświecenia taki sam jak w latach ubiegłych.  Ofiary składane do puszek są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2.     Jutro w liturgii Kościoła będziemy przeżywali święto ku czci św. Marii Magdaleny we wtorek ku czci św. Brygidy, zakonnicy , patronki Europy, w czwartek ku czci św. Jakuba, Apostoła. W środę będziemy wspominali św. Kingę, dziewicę a w piątek rodziców NMP – Joachima i Annę.

3.     2 sierpnia  przez naszą parafię będzie przechodzić Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Bardzo proszę , aby wzorem lat ubiegłych przygotować dla pielgrzymów poczęstunek. Proszę o zaangażowanie nie tylko mieszkańców Bodaczowa ale także innych miejscowości należących do Parafii. Wśród mieszkańców Bodaczowa jak co roku jest przeprowadzana zbiórka ofiar na ten cel, gdyby ktoś z pozostałych miejscowości chciał się dołożyć finansowo, w przyszłą niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek.

4.     „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła: państwu: Helenie i Marianowi Tomczuk , Czesławie i Adamowi Kowalik, Joannie i Markowi Duda z Wiktorią, paniom:  Marii Siemkowicz i Irenie Szyduk. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 100,0 zł. O posprzątanie kościoła  w sobotę proszę kolejne panie z Osiedla Michalów.

5.     „Bóg zapłać” za ofiary na kościół : nowożeńcom Milenie i Grzegorzowi – 200,0 zł. i ofiarę bezimienną – 200.0 zł.

6.     Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela”