III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 STYCZNIA 2021 R.

1. Dzisiaj jest zbiórka ofiar do puszek dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  2. Jutro w liturgii Kościoła będziemy przeżywali święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła; we wtorek będziemy wspominali świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów a w czwartek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera, doktora Kościoła.
  3. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom : Justynie Koczwara, Annie Koczwara i panom Marcinowi Farian z córką Mileną i Mirosławowi Bezrąk. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 60,0 zł. O posprzątania kościoła w sobotę proszę  kolejnych mieszkańców  Bodaczowa.
  4. „Bóg zapłać” za ofiarę bezimienną z Bodaczowa ZOR na żyrandole w wysokości 100,0 zł.
  5. 07 lutego po Mszy o godzinie 10.00 w sali za zakrystią będzie spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sprawie alb.
  6. Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela”. A w nim artykuły:  „Co judaizm, islam i chrześcijaństwo mówią o aborcji, eutanazji, karze śmierci, antykoncepcji i rozwodach” ,  „Ignorujesz Biblię – lekceważysz Chrystusa” , „Jak szczepi się świat” . Zachęcam do lektury tej katolickiej prasy.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Zdzisława Droździel z Bodaczowa ZOR i  Helenę Lipską z Deszkowic Drugich.  Pomódlmy się w ich intencji.