XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 CZERWCA 2020 R.

1. Jutro będziemy przeżywali Uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą o godzinie 8.00 , 10.00  i 17.00.    Taca z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Uroczystości odpustowe będą przeżywać mieszkańcy parafii Tworyczów. Suma o godzinie 12.00.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.  W piątek o godzinie 15.30 a w sobotę o godzinie 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 17.00. Spowiedź w pierwszy piątek przed Msza poranną i po południu w czasie adoracji.
  3. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic  różańcowych.
  4. „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom: Karolinie Głąb, Grażynie Głąb, Elżbiecie Kuźma, Elżbiecie Wawryk i Barbarze Czuk. Dziękuję za kwiaty do kościoła do których dołożyły się panie: Krystyna Wróbel     i Sabina Wawryk i ofiarę na kościół w wysokości 80,0 zł. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę kolejne panie z Bodaczowa.
  5. „Bóg zapłać” za ofiary na  kościół: bezimienną z Michalowa – 100,0 zł.; pani Marii Waga z Bodaczowa ZOR – 200,0 zł.,  państwu Krystynie i Robertowi Puchacz z Bodaczowa – 200,0 zł.
  6. W miesiącu lipcu i sierpniu Msze święte w niedziele będą o godzinie 8.00 , 10,00 i 17.00. Nie będzie Mszy o godzinie 12.00.   Jedynie 12 lipca czyli za dwa tygodnie będzie Msza o 12.00 ze względu na I Komunie świętą  o godzinie 10.00. Już teraz bardzo proszę , aby na tej Mszy były obecne tylko dzieci komunijne i ich bliscy.
  7. Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela”
  8. 1 lipca o 7:00 wyrusza pielgrzymka piesza ze Szczebrzeszyna (kościół pw. św. Katarzyny) do Krasnobrodu na odpust
  9. Zmarł Czesław Czerwieniec. Pogrzeb we wtorek o 10.