IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –21 KWIETNIA 2024 R.

• W poniedziałek po Mszy o godzinie 17.00 będzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
    • We wtorek  w liturgii Kościoła będziemy obchodzić uroczystość ku czci świętego Wojciecha, biskupa, męczennika, głównego Patrona Polski; w czwartek święto ku czci świętego Marka Ewangelisty.
    • We wtorek uroczystości odpustowe ku  czci świętego Wojciecha będą przeżywać  mieszkańcy  parafii Nielisz. Msza święta odpustowa o godzinie 17.00.
    • W piątek po Mszy o godzinie 17.00 będzie spotkanie oazowe.
    • W przyszłą niedzielę  po Mszy o godzinie 10.00 będzie adoracja i spotkanie dla wspólnoty Rycerstwa świętego Michała Archanioła.
    • „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom : Dorocie Dołba, Monice Wawryk, Beacie Chmiel, Joannie Kowalik, Marii Sobczyk, Agnieszce Wawryk i Magdalenie Kowalskiej.  Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości  360,0  zł. do której dołożyły się panie: Barbara Wawryk, Krystyna Kowalska, Feliksa Chmiel, Anna Sobczyk i Małgorzata Gorczyca.  O posprzątanie kościoła w sobotę proszę panie z Bodaczowa.
    • „Bóg zapłać” za ofiarę bezimienną na kościół z Deszkowic Drugich – 50,0 zł.
    • Zapraszamy wszystkich do modlitwy różańcowej i Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji  Ojczyzny i o jedność  Polaków. Modlitwa ta ma miejsce codziennie na WhatsAppie o godz. 20.00. Jeżeli ktoś nie korzysta z tej platformy to może łączyć  się duchowo w tej intencji. Modląc  się za Ojczyznę modlisz się za siebie i swoją rodzinę. Nie ma obowiązku łączenia się codziennie. Do grupy modlitewnej można dołączyć wysyłając sms z treścią „Różaniec za Ojczyznę” . Bliższe informacje są podane na plakacie w gablocie przed świątynią. Tam też podane są numery telefonów na  które można  wysłać smsa, zgłaszając  swą chęć  dołączenia do wspólnej modlitwy.
    • Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela” . Miesięczniki dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek” oraz dwumiesięcznik „Trwajcie w miłości” Zachęcam do lektury tej katolickiej prasy.