II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17 MARCA 2019 R.

1.     Dzisiaj jest zbiórka ofiar do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny” .

2.     We wtorek wypada uroczystość ku czci świętego Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. O godzinie 17.00 będzie Msza święta zbiorowa w której przez wstawiennictwo świętego Józefa będziemy polecać Bogu nasze prośby. Intencję do tej Mszy można podawać w zakrystii.

3.     W przyszłą niedziele będzie zbiórka ofiar do puszek na Katolickie Radio Zamość.

4.     Również w przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” , które zbiera ofiary do puszek w ramach akcji „ Życie przez całe życie” – zbudujmy razem Rodzinny Dom. Przed świątynią wolontariusze będą zbierać ofiary na budowę Rodzinnego Domu – kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Zamościu przy ulicy Kresowej 24.

5.     „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom: Zofii Popielec, Monice Książek, Teresie Rataj, Katarzynie Dziędziurko z mężem Tadeuszem i Celinie Nizio. „Bóg zapłać” za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu  w wysokości 100,0 .     O posprzątanie kościoła w sobotę proszę kolejne panie z Osiedla Klemensów

6.     „Bóg zapłać” za ofiarę bezimienną na kościół w wysokości 100,0 zł.

7.     Po chórem jest wyłożony nowy numer tygodnika „Niedziela” , ulotki zachęcające do przekazania  1% podatku na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach  oraz broszury poświęcone Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

8.     W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty : Stanisława Kolano z Osiedla Michalów. Jego pogrzeb będzie w Turobinie.Pomódlmy się w jego  intencji.