III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 STYCZNIA 2022 R.

• W poniedziałek w liturgii Kościoła będziemy wspominali świętego Franciszka Salezego, biskupa, doktora Kościoła; we wtorek Nawrócenie Św. Pawła Apostoła; w środę świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;  w piątek świętego Tomasza z Akwinu, prezbitera, doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 10.00 będzie spotkanie Rycerstwa świętego Michała Archanioła.
  •  „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom : Henryce Misiarz, Elżbiecie Misiarz, Krystynie Pańczyk, Renacie Pietrykowskiej i panu Karolowi Pietrykowskiemu. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 100,0 zł. do której dołożyła  się pani Janina Misiarz.  O posprzątanie kościoła w sobotę proszę panie z Deszkowic Drugich.
  • „Bóg zapłać” za ofiary na kościół : rodzinie Prus z Bodaczowa Osiedla – 200,0 zł. bezimienną z Bodaczowa -100,0 zł. , bezimienną z Bodaczowa – 200,0 zł. i bezimienną z Bodaczowa – 100,0 zł.
  • Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela”.
  • Dzisiaj o godzinie 14.00 będzie pogrzeb Władysława Kowalczyk   z Michalowa Osiedla. Pomódlmy się w jego intencji…