XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 PAŻDZIERNIKA 2021 R.

• W poniedziałek w liturgii Kościoła będziemy przeżywać święto ku czci świętego Łukasza , Ewangelisty; w środę będziemy wspominać świętego Jana Kantego, prezbitera ; w piątek  świętego Jana Pawła II , papieża.
  • W czwartek po Mszy świętej o godzinie 17.00 będzie w kościele spotkanie z Ojcem Markiem Grzechem, werbistą, który przez kilkanaście lat posługiwał w Zambii.
  • W przyszłą niedziele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca będzie przeznaczona na potrzeby misji.
  • Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom: Agnieszce Bąk, Małgorzacie Tetlak, Dorocie Bąk i Małgorzacie Żuk.          Dziękuje za  kwiaty do kościoła do których  dołożyły się panie: Henryka Żuk, Marianna Polanowska i Władysława Tymczak.   O posprzątanie  kościoła w sobotę proszę panie z Michalowa.
  • Bóg zapłać” za ofiary na kościół : bezimienną z Deszkowic Drugich   – 200,0 zł. , bezimienną z Bodaczowa  ZOR – 100,0 zł.
  • Pod chórem są wyłożone wypominki. Naszych zmarłych będziemy w sposób szczególny polecać miłosiernemu Bogu podczas modlitwy  różańcowej  od 25 października do 7 listopada.
  • W zakrystii można podawać imiona swych zmarłych do Mszy zbiorowych, które będą sprawowane 1 i 2 listopada .
  • Po raz kolejny zbieramy na potrzeby misji: zużyte baterie, znaczki pocztowe, polskie grosze oraz monety wycofane z obiegu, wszelkie pieniądze zagraniczne , stare telefony komórkowe i tablety, złoty i srebrny złom , zegarki tarczowe , klocki Lego.
  • Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela”. Zachęcam do lektury tej katolickiej prasy.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty Władysława Radzik z Bodaczowa . Pomódlmy się w jego intencji ……