XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 CZERWCA 2024 R.

• Jutro w liturgii Kościoła będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.  Uroczystość odpustowe będą przeżywać mieszkańcy parafii Staw Noakowski. Suma odpustowa o godzinie 12.00
    • Jutro będzie obchodził imieniny biskup senior  Jan Śrutwa.   W swoich modlitwach wypraszajmy  Mu Boże  błogosławieństwo , opiekę  Matki Najświętszej i potrzebne łaski.
    • W sobotę    będziemy przeżywali Uroczystość ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte będą o godzinie 9.00  i 17.00 . Taca z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Uroczystości odpustowe będą przeżywać mieszkańcy parafii Tworyczów. Suma o godzinie 12.00.
      • Do 27 czerwca przed Mszami o godzinie 17.00 jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
      • „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom : Elżbiecie Ordyniec, Elżbiecie Moskwa, Bożenie Duchnycz , Beacie Bździuch, Marii Borowiec i Monice Borowiec.  Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 200,0 zł. O posprzątanie kościoła  w piątek po Mszy wieczornej proszę panie z Bodaczowa.
      • „Bóg zapłać” za prace wykonane na klombach przy kościele i plebanii.
      • Puszka z ubiegłej niedzieli na wsparcie organizacji Exodusu Młodych w Zwierzyńcu wyniosła 570,20 zł.
      • Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela” a dla dzieci nowy numer  miesięczników  „Mały Promyczek ” i  „Promyczek Dobra” .Jest także nowy numer dwumiesięcznika „Trwajcie w miłości” Zachęcam do lektury tej katolickiej prasy.
        • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej  z wspólnoty Jana Pańczyk z Deszkowic Drugich . W sobotę o godzinie 15.00 będzie pogrzeb Stefani Turczyniak z Michalowa.  Pomódlmy się  w intencji tych zmarłych.