II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –25  LUTEGO 2024  R.

• Dzisiaj jest zbiórka ofiar do puszek  na „Krajowy Fundusz Misyjny” który wspiera  różnego rodzaju projekty misyjne.
  • Piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. Msze św.  o godzinie 7.00 i 17.30.   Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Spowiedź przed Mszą poranną i w czasie adoracji.
  • W pierwszą sobotę marca o godzinie 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 17.00.
  • Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic  różańcowych.
  • W przyszła niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek dla mieszkanki Wielączy pani Jadwigi Kot, chorującej na nowotwór złośliwy mózgu. Jedyna nadzieja dla Niej to kosztowna operacja, która ma się odbyć w jednym z polskich szpitali. Można jej pomóc składając ofiarę do puszek , wysyłając sms lub robiąc odpis podatkowy. Wszelkie informacje są podane w gablocie przed świątynią.
  • Od dzisiaj jest już nowa książka intencji na rok 2025 .
  • „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła paniom : Lidii Pańczyk, Renacie Pietrykowskiej, Alinie Pańczyk i panu Krzysztofowi Rękas. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu w wysokości 80,0 zł. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę  panie z Deszkowic Drugich .
  • Pod chórem jest wyłożony nowy numer tygodnika „Niedziela” . W zakrystii można już nabyć  baranki i paschaliki rozprowadzane przez Caritas.  Tradycyjnie stawia się te symbole na stole podczas rodzinnych spotkań wielkanocnych, zaś paschalik wykorzystuje się w Wigilię Paschalną podczas Liturgii Światła, zapala na stole podczas wielkanocnego śniadania, czy zanosi na groby najbliższych.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty Marię Kłus                       z Bodaczowa. Dzisiaj o 14.00 będzie pogrzeb Jana Wiatrowskiego z Bodaczowa i o godzinie 15.30 będzie pogrzeb Krystyny Łoś z Osiedla Klemensów. Pomódlmy  się w ich intencji …