I NIEDZIELA ADWENTU – 27 LISTOPADA 2022 R.

• Dzisiaj po Mszy o godzinie 8.00 zostaną poświęcone opłatki, które następnie zostaną rozniesione przez naszych Radnych  po domach. Ofiary składane podczas roznoszenia opłatków będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii i na planowane w przyszłym roku inwestycje.
  • W środę   w liturgii Kościoła będziemy wspominać świętego Andrzeja , Apostoła a w sobotę  świętego Franciszka Ksawerego, prezbitera.
  • Czwartek jest pierwszym czwartkiem miesiąca. O godzinie 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna adoracja w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  • Piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca. O godzinie 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godziny 17.00.  Spowiedź przed Mszą poranną i po południu od godziny 16.00.
  • Sobota jest pierwszą sobotą grudnia. O godzinie 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja.
  • We wszystkie soboty Adwentu o  godzinie 7.00 będą sprawowana Msza święta roratnia.
  • Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę  będzie zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.
  • „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła panu Mateuszowi Kasiedczak.  Dziękuje za ofiarę na kościół w wysokości 50,0  zł. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę panie z Bodaczowa Osiedla.
  • „Bóg zapłać” za ofiarę na kościół panu Wojciechowi Piróg z Bodaczowa – 300,0 zł.
  • Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 12- 14 grudnia. Rekolekcje poprowadzi  ks. Daniel Koper .
  • W zakrystii można zgłaszać chorych, których będziemy odwiedzać   po czwartej niedzieli Adwentu .
  • Ze względu na coraz niższe temperatury zostało zamknięte zewnętrzne ujęcie wody oraz wyłączone z użytkowania ubikacje w budynku gospodarczym.
  • Pod chórem jest nowy numer tygodnika „Niedziela” . W zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz kalendarze maryjne i papieskie.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty Jana Lipskiego z Deszkowic Drugich. Pogrzeb był w Lublinie. Dziś o 13.45 będzie pogrzeb Waldemara Wawryk z Bodaczowa Osiedla. We wtorek o godz. 13.30     będzie pogrzeb Andrzeja Trębowicz z Bodaczowa. Pomódlmy się w ich   intencji ….